Forsiden / Om oss / Kontaktpersoner

Ansatte

Kontaktpersoner

Ta gjerne kontakt med oss dersom du er interessert i våre produkter eller har spørsmål om bedriften.

Martin

Martin Solheim Daglig leder
Tlf. direkte: +47 76 11 00 34
Mobil: +47 90 15 96 29
E-post: martin@alsvag.no

   

Age

Age Solheim Styreformann
Tlf. direkte: +47 76 11 00 36
E-post: age@alsvag.no

   

Ulf Erik Olsen

Ulf Erik Olsen  Salgsleder
Tlf direkte: + 47 76 11 00 39
Mobil: + 47 90 52 20 40
Epost: ulf@alsvag.no

   

Roger Vagle

Roger Vagle  Salgskonsulent
Tlf direkte: + 47 76 11 00 33
Mobil: + 47 41 17 35 19
Epost: roger@alsvag.no

   

Lars Kristian Holand

Lars Kristian Holand  Salgskonsulent
Tlf direkte: + 47 76 11 00 38
Mobil: + 47 90 52 13 45
Epost: lars@alsvag.no

   

Lise

Lise Bøystad Økonomisjef
Tlf. direkte: +47 76 11 00 35
Mobil: +47 91 19 32 66
E-post: lise@alsvag.no

   

Steve Edvardsen

Steve Edvardsen Produksjonsleder
Tlf: +47 76 11 00 30

   

Alexandru

Alexandru Chironda Produksjonsmedarbeider
Tlf: +47 76 11 00 30